| cosmy01 a întrebat:

colega mea de banca l-a intrebat pe un baiat din alta clasa cu care a fost ea daca vrea sa fie cu mine.si i-a dat facebookul meu. A doua zi la scoala ea mi-a zis ca el se mai gandeste si ca o sal aduca la noi in clasa sa ma vada. Vineri ma uitam pe geam cu o prietena si el era pe terenul de sport. urmatoarea ora avea sportul, si colega mea de banca se plimba cu prietena ei cea mai buna si au trecut pe langa el si ea s-a uitat la el ca si cum i-ar placea de el. Prietena cu care eram la geam mi-a spus ca stie ca ei ii place iar de el si ca vrea sa fie iar cu el. Ce sa fac? poate ca prietena mea nu a inteles bine.pentru ca, colegei mele de banca ii place si de alt baiat cu care vorbeste in ore. Poate ea si cu baiatul de care imi place sunt doar prieteni si ca o sal aduca la noi in clasa sa ma vada. Ce sa fac fundita:X

SI inca un lucru daca vine la noi in clasa oare ce fel de fete le plac celor de a 8a eu sunt a 7a? sa ma machiez la scoala?

Răspuns Câştigător
| ααntoo a răspuns:

Heiipuppy dog eyes Scumpahappy
Inteleg Prin ce treciipuppy dog eyes
mm.
poate ea'l place si iti zice tie sa te'ntalnesti cu el si etcchatterbox doar sa sa nu'ti dai seamahappy
daca el vine la tinehappy
si discutatilove struck
asta nu trebuie sa fie din obligatie de prietena tastraight face
totul iese de la sine :*
si faza cu machiajul.thinking
poate doar putin rimeel si pudra/font de ten si luciu de buze:*
mai mult de atat n'ai nevoielove struck
sper sa te ajutelove struck
si sa fii cu ellove struck
puuup:*:*

1 răspuns:
| Freky a răspuns:

Prima data ar trebui sa vorbesti deschis cu ea. dati-va cartile pe fata, o sa-ti para rau daca nu vorbesti acum. Si chestia cu machiatul, daca vrei poti sa te dai cu putin machiaj, ca si fii mai naturala. de obicei asa le place baietilor. bye. funda?