| ElenaMaria4545 a întrebat:

Buna TPU.Cred ca am cam facut o prostie.Un baiat cu care ma cunosc de mult timp mi-a cerut nudes.A fost asa insistent, incat i-am dat.Si el mi-a trimis poza cu... a lui.Ne-am jucat adevar si provocare si m-a provocat sa ma masturbez.Eu am facut asta, uitandu-ma la poza cu... a lui.De atunci candd ii vad poza, simt o nevoie de sex.Am 14 ani,si el la fel,a mai venit la mine acasa.Ce s-ar intampla daca am face asta? Desigur, cu prezervativ

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa vezi ce iute o sa va cumintiti voi cand o sa va ia mama si tata telefoanele la puricat si va vad pozele cu pasarici si cuculeti.
La 14 ani, nu aveti altceva mia bun decat sa va ganditi la petting si sex?
Nevoia de sex pe care o simti este de fapt o obsesie pe care ti-ai creat-o tu si nu este normala la 14 ani. Atinge-te, explora-ti corpul dar uita de sex cu baietii, macar pana la 17-18 ani, cand poti fii mai responsabila si ai idee ce se intampla cu organele voastre sexuale.

| mihai69 a răspuns:

Cel puțin încă 2 ani, rămâneți la masturbare şi / sau peting.
În plus, ar trebui să ştii că producerea şi deținerea de poze obscene cu minori (inclusiv autorul!) e infracțiune. Recomand ştergerea lor şi evitarea repetării.

Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

O sa ai probleme daca o vei face cu acest baiat de la varsta aceasta atat de frageda, sfatul meu este sa mai astepti 4 ani, pana ajungi majora

| Mark2012012 a răspuns:

In viata, nu trebuie sa ai asteptari, pentru ca o sa fi dezamagit.(a). Nici tu, si nici partenerul tau nu ar trebui sa puna presiuni, niciunul asupra celuilalt. Lucrurile sunt asa cum sunt. Niciodata nu o sa stii dinainte ce se va intampla in viata ta. Analizeaza lucrurile din jurul tau fara sa devii influetata de acestea.

Virgin Me.
Viata sexuala Zero. Am 26 de ani si nu am avut nici macar o relatie. Stiu sa fac complimente pasionale, de dragoste, sa bat apropouri, dar numai pe Facebook. In liceu si la facultate, de fiecare data cand eram fața in fața cu o tipa, simțeam ca imi ia fața foc, mintea mi se bloca, ma gandeac cum sa ii transmit un semn, ca imi place de ea, si ca vreau sa stiu daca am vreo sansa. Daca o fata este de gașca, pot sa vorbesc cu ea fara probleme, dar daca imi place de o tipa, atunci nu mai stiu ce sa zic, devine o liniste inconfortabila intre mine si ea.

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Ar afla maica ta