| beautifullie a întrebat:

Credeti ca exista posibilitatea sa nu poti sta departe de o persoana? Independent de deciziile pe care le luati, sa nu poti sa nu vorbesti cu persoana respectiva? si indiferent ce curs ia viata fiecaruia, sa va aduca mereu impreuna?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adică este dependența pe care nu o vezi!
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

DIferă de la persoană la persoană, cele care văd așa lucrurile deja sunt dependente happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este posibil, depinde de fiecare.
Te pup!

| Demonull a răspuns:

Nu este chiar bine.eu nu procedez asa..cand e pa.e pa.

| amalia025 a răspuns:

Exista posibilitatea, mai ales daca iubirea este foarte mare. De ce nu ai putea sa vorbesti cu aceea persoana? Lupta pentruacea persoana deosebita pe care o iubesti atat de mult. In dragoste si razboi totul e permis! Succes!

| SElenaAlina a răspuns:

Da este posibil, eu am patit asa cu prima mea dragoste.Dar sa stii ca daca viata va desparte tot viata o sa rezolve problema.In cazul meu timpul a vindecat dorinta de al vedea, de al auzi de nevoia de al avea aproape.