| Pewtra a întrebat:

Cum ar trebui să mă comport cu o fată de care îmi place? happy Vorbim pe Facebook dar nu prea știu ce să îi mai zic... Eu am 12, iar ea 11 suntem în aceași clasă.

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

1. Fii tu insuti, nu incerca sa pari un macho, dar in acelasi timp pastreaza-ti calmul cand vorbesti cu ea.
2. Baga-te in seama, nu cu pretexte tampite, intra in cercul ei de prieteni si totul vine de la sine.
3. Inca odata, fii natural, fii tu insuti.
Bafta!

| danutzu96 a răspuns:

La varsta ta, eu zic sa vorbesti cu culegerea de matematica. Ai timp in liceu/si dupa de fete.

| YoMsG a răspuns:

La varsta asta nu stiu ce poate sa va iasa

| Sam34s22 a răspuns:

Eu spun ca ar trebui sa ii spui.Pana la urma aveti 12-11 ani.I-ati inima in dinti si spune-i. Nu se va intampla nimic rau... poate chiar ai noroc si te place si ea.
Bafta!