| Danielita a întrebat:

Cum as putea sa fac sa ma impac cu fostul? Eu mai tin la el si din cate stiu eu si el mai simte ceva pentru mine. dar de ceva timp este cu o alta fata(el spune ca o iubeste dar pe ea nu o ia in brate nu nimic, in schimb pe mine ma lua cand eram cu el ...eu cred ca nu o iubeste ). si cand l-am intrebat de pe id verisoarei mele cum are reactiona daca las lua in brate :daca mi-ar spune ca o iubeste pe aia sau ne vom impaca a zis ca nu stie. deci e clar ca numi va spune nimic de ea? Ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa ne impacam? Sa ma duc la el si sal sarut(sau dati-mi voialte idei)? fara mijtouri, el este un tip putin mai orgolios... vreau cat mai multe raspunsuri. Daca mai aveti nevoie si de alte informati vi le voi da. Multumesc

Răspuns Câştigător
| bonbonik a răspuns:

Eu cred ca s.a bagat cu fata respectiva doar sa te fac geloasa pe tine, ori sa incerce sa te uite... asta inseamna k il doare foarte mult si k te iubea.Du-te la el si salutal daca vezi k nu te priveste in ochi inseamna k il doare. spune-i sa te priveasca in ochi si sa iti spuna k ink te mai iubeste si ca nu o iubeste pe ea.Iar tu sa ii spui k ai fost o proasta k nu stii ce a fost in capul tau, k iti pare foarte rau. Apoi i.al in brate si sarutal pe obraz. apoi uita-te in ochii lui si vezi ce iti va spune. Sper k ti.am fost de ajutor. consider k ideea mea este o solutie destul de buna.Acum cum consideri si tu. :*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu o iubeste pe respectiva, stai linistita ca nu trebuie sa faci eforturi sa se intoarca la tine, o va face el de buna voie cand isi va da seama ca a facut o greseala despartindu se de tine

| Danielita explică (pentru mona):

Eu m-am despartit de el ...si acum as vrea sa
ne impacam crying

| Danielita explică (pentru mona):

Si nu ne-am impacat deoarece crede ca am facut misto de el. si vreau sa fac ceva sai arat ca nu am facut misto de el.dar nu stiu ce

| mona a răspuns (pentru Danielita):

Trimite i din ora in ora mesaje pe tel in care sa i spui ca ti pare rau si sa te ierte

| neverletmego a răspuns:

Daca te mai iubeste se va intoarce el la tine. Nu cred ca ar fi corect sa intervii tu, gandeste-te ca mai e o persoana la mijloc(actuala lui prietena) care nu s-ar simti tare bine. Trebuie sa te pui si in locul ei. Daca e sa fiti impreuna tot o sa fitiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-ti iertare daca i-ai gresit cu ceva apoi scrie-i o scrisoare si da-i-o personal. In scrisoare scrie tot ce ai pe suflet, sentimentele tale fata de el! Ai spus ca este cam orgolios; iti va fi greu sa te impaci!

| Danielita explică (pentru anonim_4396):

Eu ma gandeam sa-i zic toate astea fata in fata...ce parere ai? si da-mi si niste idei ca sa il conving. mersi mult:*