| BlackPearl_7457 a întrebat:

Cum as putea sa-l fac pe iubitul meu sa se simta in al 9-lea cer in pat? fara prea multe "prostioare".batting eyelashes

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai maismug

| anny_5546 a răspuns:

Interesant!

| Kylexy a răspuns:

Pai in afara de inbratisari sarutari si o relatie intima nu vad ce ai mai vrea sa faci.Ca baiat cred ca ai ce sa vezi la o fata mai ales formele ei daca ii place altceva spune-i sa se duca pe varianta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca fructe cu frisca de pe corpul lui

| anny_5546 a răspuns:

Mushca-i si sugei urechea, shopteshte`i in ureche ca-l vrei, ca ai nevoie de el, fii aprinsa, si pun pariu ca incepe sa se excitewinking esti dispusa sa faci sex oral?

| bCtz123 a răspuns:

1. Sex oral
2. Sex oral
3. Tinuta sexy gen ca alea din sexshop-uri sau o lenjerie intima foarte misto asa, cu dress sutien tanga. Sau cu un neglije.
4. Leaga-l de ochi cu o batista de matase sau o esarfa ceva si fa tu acolo "prostioare"

Bafta!

| claus a răspuns:

Excelenta intrebare. rar am auzit asa ceva. inseamna ca iubitul tau nu se simte in al 9lea cer si crezi ca ai putea sa faci ceva in plus. foarte bine din partea ta. dar tine cont ca uneori poate fi si din cauza lui, fie ca nu se simte bine, se gandeste la altceva sau pur si simplu nu e acolo cu tine.
pe de alta parte, ca sa il faci sa fie in al noualea cer trebuie sa il exciti. toata ziua, cu mesaje, cuvinte, telefonane in care sa trezesti dorinta in el, in care sa ii spui ca il doresti, ca iti place de el, de trupul lui si altele.
cand ajungi in pat, ofera-te. da-i un san, da-i un umar, fa-l sa isi doreasca mai mult. fa-l sa tanjeasca dupa tine.
sugerez un 69 magic totusi. face minuni.
apoi urca-te pe el, misca-te intr-un mod innebunitor, loveste-l usor. provoaca-l. fii animalica. fii tandra. fii pasionala. si joaca-te cu el, simte-l cand termina si prelungeste-i momentul, chinuie-l un pic, fii stapana lui. hehe, foloseste-ti imaginatia.
altii folosesc diverse obiecte de prin sexshopuri cumparate. altii folosesc cuvinte porcoase. altii prefera o posedare mai violenta. altii prefera lovituri. altii au fetisuri de toate naturile. e nevoie de comunicare. e nevoie sa vorbesti cu el si sa afli ce ii place, cum ii place si ce ar vrea sa ii faci. si repeta-i din cand in cand ca il iubesti.
spor la iubit!

| Puyaxxx a răspuns:

Lasal sa te f**a in cur big grin