| gabytza8 a întrebat:

BUNA TPU:Cum faci primul pas intr-o relatie?
FUNDA!winking big grin

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cu bun simt, logica, complimente si pasiune!

| 1Qitu a răspuns:

Deci este foarte simplu.
Pasul 1 - Ridici piciorul drept il deplasezi inainte si apoi il asezi jos.
Pasul 2 - Ridici piciorul stang il deplasezi inante si pai il asezi jos.
Se repeta aceasta schema pana cand obosesti.
ATENTIE a nu se executa ambele procese in acelasi timp.winking

| neutrino a răspuns:

Baietii trebuie sa faca primul pas si fetele pe al doilea.

| gabytza8 explică (pentru neutrino):

Pacat k baiatul de care imi plk mie nu va face primul pas niciodata. E cam rusinos

| neutrino a răspuns (pentru gabytza8):

Acesti baieti nu sunt rusinosi, ei sunt zmei in spatele calculatorului si se numesc pampalai.

| LolaLollita a răspuns:

Cu dreptulbig grin Oferind increde si respect!

| JiTerra a răspuns:

Pai va intelegeti...si..bineinteles..II SPUI CE SIMTI!

| mikey06982 a răspuns:

Pai ii zici ca incepi sa simti ceva pentru el si ca nu ar fi rau sa va dati o sansa happy

| k4Zy a răspuns:

Incerci sa te bagi cat mai mult in seama de baiatul de care iti place si zambesti cand se uita la tine.iar el o sa faca primul pas cat mai repedebig grin

| catalinutza99 a răspuns:

E simplu! incerci sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine si daca da continui relatia
important e sa va placeti amandoi! fundita?

| Licurici07 a răspuns:

Pur si simplu arati personei respective ca esti interesata de ea. Asa faci primul pas, chiar daca esti femeie, sunt cazuri in care baiatul este mai timid. Asta nu inseamna ca in cazul in care nu iti raspunde la fel, trebuie sa insisti prea mult. Funda? happy

| robyionutz a răspuns:

Pai cand se uita la tine zambestei asa o sa isi de-a seama ca il placi si dupa o sa vina el sa intre in vorba cu tine dar mai dai si tu cateva iimpulsuri.BFTA

| remambar a răspuns:

Cind iubesti cu adevarat totul vine de la sine. Daca esti fata si el e timid, atunci fa tu primul pas spre el.De nu astepta sa fii curtata.