| 09Ioana09 a întrebat:

Cum ii dai de inteles iubitului că vrei sa ii faci oral? Până acum am refuzat, fiindu-mi frica de faptul ca ma pot face de ras nemaifăcand asta. Acum aveam aproape un an si mi se pare tot mai tentant dar nu stiu cum sa ii dau de înțeles

21 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa-i propui sa vizionati un film pentru adulti (porno) in care se practica felatia si astfel vei avea si motivatia de a-i sugera ca ati putea incerca sa faceti si voi la fel. Simplu, elegant si cat se poate de... eficient. big grin

| Sofer a răspuns:

Ii faci o surpriza și începi sa ii faci oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci contact cu el vizual.
Imaginandu-ti dinainte ce vrei să-ți facă.
Ori te,
Te prefaci că te împiedici/sau scapi ceva jos lângă el. Ori pur și simplu te așezi cu capul pe burta lui. Daca nu e prost își dă seama ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leaga-l cu catuse de pat, da-i blugii jos si fa-i oral.

| Duduchi a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e că este o gluma ce ai spus?

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vazut "Jocul lui Gerald"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duduchi):

Da, glumeam si eu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werrich):

Nu

| Cineva797406016386 a răspuns:

Dacă ajungi să i faci sex oral folosește foarte mult limba și nu folosi dinți căci eu pot fi niște instrumente de tortură

| CristianaMaria a răspuns:

Cel mai simplu sa ii spui.Ii spui ca daca isi doreste ceva mai mult. ii poti oferi, ca esti deschisa la mai multe acum.E mai usor asa decat sa te arunci direct pe ealaughing

| Stegman a răspuns:

D ce ai face asta? Ca sa te injosesti in fata lui? Sa faca dupa ce vrea din tine? Iubirea adevarata nu inseamna sex oral. Daca te respecta te vrea si fara.

| Miuletz a răspuns (pentru Stegman):

Iubirea adevarata este cand vrei ca partenerul sa fie fericit si el vrea acelasi lucru, cand vreti tot ce e mai bun unul pentru celalalt, cand nu va ganditi ca va injositi pentru ca il faceti fericit. Clar nu ai habar ce e aia iubire adevarata. Daca lor le place oralul sa faca, nu se injoseste nimeni. Nu se respecta ca ce? Ca face ceva ce ii place si ei si lui? Ca sunt amandoi fericiti? Imi pare rau ca n-ai experimentat vreodata iubirea adevarata.

| Stegman a răspuns (pentru Miuletz):

Pentru tine asta inseamna iubirea adevarata?! Vai de capu generatiei voastre.

| Stochel a răspuns (pentru Stegman):

Păi ar fi sa începi direct cu sărutări si după oral sau cand iti mai propune sa accepti direct

| Miuletz a răspuns (pentru Stegman):

Vai de capul generatiei voastre, nu e de mirare ca in 80% din casniciile voastre femeia este batuta, abuzata, inselata, si ca va despartiti dupa ce faceti 2 copii. Imi pare rau ca ai trait o viata atat de trista, sper ca intr-o zi o sa intelegi iubirea adevarata.

| Stegman a răspuns (pentru Miuletz):

Nu cred ca stii ce vorbesti si ce afirmi. Limiteaza te te rog la subiect, si nu ti da tu cu parerea ca ce viata trista am eu ca nu fac sex oral si indrum si pe altii sa nu faca. Aberezi complet.

| 09Ioana09 explică (pentru Stegman):

Consider că e alegere mea daca vreau să fac asta.Pana la urma se aduce plăcerea ambilor parteneri.

| Stegman a răspuns (pentru 09Ioana09):

Daca consideri ca e alegerea ta, de ce mai intrebi pe TPU? Evident ca vei alege sa faci asta, pentru ca toti iti spune ca e perfect normal intr o relatie, iar tu cum esti deja incantata asa vei crede si tu. In ziua de azi anormalul e considerat normal. Bafta la lins, ce pot sa zic mai mult ✌

| Stegman a răspuns:

Ce sa-i dai de inteles ca ai fost desteapta si pretioasa si acum nu mai esti? Ca esti la fel ca cele de pe strada? Baietii abia asteapta sa stea cu... in sus. Fii desteapta incontinuare si nu.l lasa sa te calce in picioare.

| Wikky321 a răspuns:

Urmareste un film porno cu sex oral, si asigurate ca te surprinde iubitul...

| Vampire2girl a răspuns:

Fi sincera cu el