| DulshikaPtTne a întrebat:

Buna tpu.Cum il pot face pe iubitul meu [sunt de 10 zile cu el dar nu conteaza asta]sa se indragosteasca mai mult de mine? va rog raspundeti-mi nu comentati din astea de gen doar de 10 zile si din astea. vreau sa iomi spuneti cum ma pot comporta ca sa se indragosteasca mai mult de mine? dau fundalove struck:X:X

Răspuns Câştigător
| olo a răspuns:

Prima data trebuie sa observi ce lucruri ii plac la tine, si sa incerci sa nu il dezamagesti, sa il faci sa creada ca esti perfecta si ca toata lumea te apreciaza pentru ceea ce esti! Funda?batting eyelashes