| Anonima2727382 a întrebat:

Bună TPU!
Cum ma masturbez?
Cat trebuie să dureze?
Sunt fata

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Uita-te la filme ca sa intelegi ceva dar ideea este sa te explorezi singura si sa vezi ceea ce iti place, nu sa faci ce vezi undeva sau ce iti spune o persoana.

| romeo78 a răspuns:

Există lecții pe YouTube, pe Google, pe forumuri medicale.
Se masează clitorisul, labiile, se introduce degetul în vagin, etc.

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Cum ma masturbez?
Raspuns : poti folosi degetele de la mana cat si diferite obiecte de forma cilindrica care exista in orice bucatarie sau camara.
2.) Cat trebuie să dureze?
Raspuns : Masturbarea numai a ''pasaricii'' sau in combinatie si cu alte zone erogene existente pe suprafata corpului (sfarcuri, sani, anus, etc.) se efectueaza pana in momentul in care starea de excitatie atinge paroxismul si se declanseaza orgasmul. Sanatate!

| Pantagruel a răspuns:

Degetel, lubrifiant (crema, ulei Corp preferabil un lubrifiant pe. Baza de apa).
Poate dura oricat doresti.
Pro tip: joaca-te cu sfarcurile.

| T0XING a răspuns:

Exploreaza acolo.

| AdyTHEBoSS a răspuns:

Cauta pe google chiar daca ar trebui sa stii

| BestScripter a răspuns:

Câți ani ai? Ca sa incepi masturbarea?