| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot obtine sex de la o colega, care e genu de fata mai prostuta, de exemplu la party-uri se pupa cu mai multi baieti si chestii de genu. Are 15 ani ca mine, si suntem colegi de 6 luni, la mate info. Cum as putea? e buna rau

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe tine te vede ca un amic, esti in zona prieteniei, nu o sa faci in vechi sex cu ea

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, daca nu-i interesata de tine si nici macar nu te pupa sau te baga in seama, ca pe altii.

| Eduard196 a răspuns:

Pai ia spune! Daca ai nevoie de ajutor intr-o situatie cum faci sa il obtii?

| anonim_4396 explică (pentru Eduard196):

Nu stiu in cazu asta

| Eduard196 a răspuns (pentru anonim_4396):

Il ceri. Sau orice vrei sau ai nevoie. Ceri. Asa si in cazul asta. Si gasesti tu un stil al tau de a cere. Dar asta e "secretul"

| SalutCeFaceti a răspuns:

Da-mi mesaj in privat, cu detalii. De exemplu, situatia de prietenie dintre voi, caracteristicile ei fizice si morale etc. Intelegi tu. In caz contrar, nimeni nu te poate ajuta, deoarece nu cunoastem situatia. Sper ca te voi putea ajuta!