| Mogiojojo a întrebat:

Cum pot sa agat baieti cat mai usor pentru sex? Cum ar trebui sa ma comport sau cum ar trebui sa le vorbesc?

27 răspunsuri:
| Mogiojojo explică:

Mentionez ca sunt fata.

| JUNNKiE47 a răspuns:

Cred ca tu esti fata după intrebare, băieții te agata pe tine, nu tu pe ei.

| ywar a răspuns:

Da-mi adresa si vin eu s te rezolv. Am 17 ani si dau bine unde trebuie sa dau.

| RoCkKiD a răspuns:

Tinder.

Nu trebuie sa faci nimic doar sa zici da.

| sofisis a răspuns (pentru ywar):

surprise

| corbulalbrosu a răspuns:

Te imbraci ''adecvat'' si te postezi undeva : a.) in imediata apropiere a unei parcari pentru TIR-uri, b.) in imediata apropiere a soselei de centura, c.) in apropierea unui hotel mai de mana a 2-a sau a unei pensiuni/motel. Succesul este GARANTAT intr-o foarte mare proportie. Bafta. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 3 solutii:
1. Du-te in ferentari.
2. Vezi cand sunt alegerile pentru actritele Brazzers.
3. Ofera-ti serviciile gratis.

| Antopuff a răspuns:

Tinderlaughing

| Plato a răspuns:

Publi24.ro - pune-te de vanzare

Sau du-te la Primăria orașului de care aparții, sa te treaca la proprietate publica, nu mai platesti impozit in felul asta. Apoi mergi pur si simplu in centrul orasului, cu inscriptia "proprietate publica" si astepti.

Sau, alta idee, poti sa te angajezi la o firma de transport aerian, mereu au nevoie de parasute.

Sau la o menajera, mereu au nevoie de cârpe.

Ia uite, cate posibilitati!

| Crackman a răspuns:

Dai si tu pe tinder.
Scrii in descriere prima intalnire vezi marfa, a doua podul

| CdeMetal a răspuns:

Imi spui unde stai si vin sa te agat eu.

| Mogiojojo explică:

Era o *** gluma... nu mai trimiteti mesaje private! laughing ca nu raspund

| Sofer a răspuns:

Te bagi in seama si gasesti baieti. o intalnire pac bombardeala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De îmbraci "adecvat" și mergi pe centura, o sa vina ei la tine, tu doar trebuie sa îți iei o sticla cu apa sa nu te deshidratezi din cauza soarelui =)

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din moment ce ai problema asta, trebuie sa faci ceva din astea:
-sa slabesti
-sa te speli
Sper ca nu ambele.
Daca nu ar fi ceva de genul, nu ai avea asemenea dileme.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Cum esti pe Instagram?laughing

| RAY a răspuns:

Ai blocat serverul TPU de la atatea mesaje primite, ce fata ar intreba asa ceva pe bune, cand e plin de baieti care vor sa te agate mai mereu, e destul sa iesi din casa sau sa intri pe tinder

| RAY a răspuns (pentru ywar):

Pregatit de actiune mereu

| Theo94 a răspuns:

Da-mi o adresa, sau mai bine nr. de telefon.

| Mogiojojo explică (pentru RAY):

Era un experiment social laughing

| RAY a răspuns (pentru Mogiojojo):

Puteai vede pe Youtube + daca cunoastei teoria evolutiei stiai ca rolul masculului este reproducerea iar rolul femei este sa gaseasca cel mai bun mascul, mai ales ca baieti fiind la pubertate ar face sex si cu mumi, dorinta sexuala fiind mare, ei mai tot timpul au in cap vagine nu altceva

| Violleta2022 a răspuns:

Tine un prezervativ in mana si te agata ei, imediat.

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Fa-ti un cont de Facebook, la nume adaugi : Papusikha Tha, descriere: Mica, Rea si Ambitioasa. instant vei fi abordata de masculi feroce dar nu uita trebuie sa le raspunzi cu BN TU K FAKI apoi totul va veni de la sine

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Daca o femeie face sex cu mai multi e curba*. Daca un barbat face sex cu mai multe e un campion. happy
Fii tupeista, atata tot. Dar nu direct, mai subtil.

| mihai69 a răspuns:

Ai încercat cu un pistol cu cuie?!? Agăți cu ăsta ceva de groază!
http://www.joblo.com/......0x1200.jpg