| Georgyana98 a întrebat:

Cum pot sa ma bag in seama cu un baiat de pe facebook? Imi place de el dar habar nu am cum sa incep sa vb cu el, i-am dat niste like-uri la poze apoi si el mi-a dat si in plus ma si ciupit tot pe facebook, iar acum avem 20 de ciupituri. Oricum eu am mai vb cu el in urma cu 2 ani dar atunci el mi-a trimis mesajul in care scria ca sunt frumoasa etc. Si oare ma fac de ras daca trimit eu mesaj?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te place si are vreun interes pentru tine, te cauta el!

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa fii directa si tupeista ("obraznica") si sa-i explici fara menajamente ca ai dori sa te racoresti, cu o inghetata servita la o terasa sau sa te balaceala la piscina insa neparat insotita de el. La nevoie da-i de inteles ca prima cheltuiala o suporti tu happy. Ar fi bine sa-l anunti si printrun mesaj dar cu adevarat OK ar fi sa i-o spui in mod direct, face2face. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby, puricele meu scump, care m-a ciupit, si mi-a lasat bubite pe tot corpul...
vreau sa-mi unesti bubitele de pe corp cu dara ta de sperma sa vedem ce forma iese...
dar nu mai am rabdare, ma mananca rau de tot, si le-am unit eu cu dara mea de leucoree...
oh! ah! uh! mi-a iesit o inima! love struck

te iubesc!

| armand69 a răspuns:

Spune-i si tu ca te-ai invinetit de la ciupitura si te-a batut mama, mai incolo vezi tu

| ioanoanea15 a răspuns:

Daca nu sti cum sa incepi o conversatie cu el ai putea sa gasesti ceva motiv sa te ajute cu cv de exemplu poate se pricepe la ceva anume cum ar fi la calculatoare telefoane sau chestii de genu de obicei baietii se pricep la asta si ii spui si tu ca ti-ai uitat pinu la telefon sau ceva gen.

| Marina2004 a răspuns:

Eu zic sa incepi cu un "Buna" apoi " Ce mai faci" si dupa aia totul vine de la sine

| catrinelmaria12 a răspuns:

Incearca sa aflati daca aveti subiecte omune si daca aveti, imprieteniti-va mai bine si apoi ii spui ca il placi. (Daca il placi).

| Protopopescu_Cristi_1993 a răspuns:

Ii spui direct. Apropo esti frumoasa

| Brinzoiu_Vlad_2002 a răspuns:

Eu am luat-o ÎNCET...M-am uitat apoi la filme cu Mia Khalifa şi totul a venit de la sine.