| Danielita a întrebat:

Cum sa fac sa ma impac cu fostul? El le spune acum tuturor ca nu vrea sa mai auda de mine si ca nu ma iubeste dar eu stiu ca inca ma iubeste si spune toate astea deoarece a suferit mult cand ne-am despartit.Cum sa fac sa ii arat ca il iubesc si chiar vreau sa ne impacam? Mentionez ca eu am fost cea care m-am despartit de el iar acum crede ca am facut misto de el. Am incercat sa ii explic asta dar a zis ca pana nu ii arat ca nu am facut misto de el nu en vom impaca. Sa ma duc sa il sarut? Mai vreau si alte idei. Cea mai buna idee primeste fundita

1 răspuns:
| sFwrt a răspuns:

Deci eu zic sa fac cumva sa vorbesti prima oara macar cu el(prin mess facebook,etc),daca nu merge asa puneti un prieten sa ii spuna ca tu nu ai fost cu el la vrajeala si ca chiar il iubesti, poate acel cineva ii este prieten bun si il asculta. Dupa aceea incearca sa te apropii de el dar fa-o usor, ca sa zic asa putin timida asa ca prima oara cand ai fost cu el! Sper ca te-am ajutat