| Danielita a întrebat:

Cum sa fac sa ma impac cu fostul? El le spune acum tuturor ca nu vrea sa mai auda de mine si ca nu ma iubeste dar eu stiu ca inca ma iubeste si spune toate astea deoarece a suferit mult cand ne-am despartit.Cum sa fac sa ii arat ca il iubesc si chiar vreau sa ne impacam? Mentionez ca eu am fost cea care m-am despartit de el iar acum crede ca am facut misto de el. Am incercat sa ii explic asta dar a zis ca pana nu ii arat ca nu am facut misto de el nu ne vom impaca. Sa ma duc sa il sarut? Mai vreau si alte idei pentru ai dovedi ca eu chiar il iubesc. Cea mai buna idee primeste funditabig grin

1 răspuns:
| Takocska a răspuns:

Pai de sarutat e un lucru depinde de ce ai despartit de el. Da mi se pare ciudat ca odata te desparti de el ca ceva nu merge bine si dupa aia tot il vrei napoi. Cum dracu sa nu simta ca ai facut misto de el? Si eu asa am facut ne am despartit adica ea de mine si stiam care era faza da pana cand nu a dovedit ca a regretat si ca ma iubeste nici nu prea am dat in seamna cam asa 3-4 luni minim si daca vroia sa-ma sarute impingeam. Am inceput tot de la 0 din nou. Incearca si tu asta sa incepeti tot de la 0. zi la el ca vrei sa incepi tot de la 0 sa iti deie sansa ca sa arati ca chiar nu ai facut misto de el si ca il iubesti cu adevarat mi se pare asa cu gandirea mea ca ar fi cea mai buna idee. Nu ca continuati de unde ati lasat. Ca sa chinuit si acolo s-a rupt ceva o bucata din inima si trebuie refacut. Deci incerca cu el ca sa incepeti de la 0.