| Danielita a întrebat:

Cum sa fac sa ma impac cu fostul? El le spune acum tuturor ca nu vrea sa mai auda de mine si ca nu ma iubeste dar eu stiu ca inca ma iubeste si spune toate astea deoarece a suferit mult cand ne-am despartit.Cum sa fac sa ii arat ca il iubesc si chiar vreau sa ne impacam? Mentionez ca eu am fost cea care m-am despartit de el iar acum crede ca am facut misto de el. Am incercat sa ii explic asta dar a zis ca pana nu ii arat ca nu am facut misto de el nu ne vom impaca. Sa ma duc sa il sarut? Mai vreau si alte idei pentru ai dovedi ca eu chiar il iubesc. Cea mai buna idee primeste fundita.:d

1 răspuns:
| vipande11 a răspuns:

Deci ce ai facut uh e ingrzitor si nu te mai astepta sa se impace cu tine. Ar fi o minune sa se intample asta. Dar daca il iubesti asa mult de ce te-ai despartit de el? El nu mai are incredere ca il iubesti. Nu te lasa nu trebuie sa faci nic special doar sa fi uh insuti si sai areti in felul tau ca il iubesti si va intelege si te va ierta. Sper ca ti-am fost de folos BAFTA