| funditzaaa a întrebat:

TPU!
cum sa ii spun unui baiat ca il plac

Răspuns Câştigător
| Joanabibuz a răspuns:

Pai, si eu am avut aceiasi problema, si inca o mai am, dar i-am zis ca il plac pe mess si de atunci nu am mai vorbit cu mine, intr-un sfarsit, acum 3 saptamani, suntem impreuna. O sa vezi ca sunteti bine. Funda?

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Prin comunicare, apoi ai nevoie de curaj. Poţi să zici aşa : " Şi ştii ce? Te plac! ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste o solutie sa fiti amandoi singuri undeva. Uita-te in ochii lui, si sarutal. Daca te respinge, nu te place.
Daca iti accepta sarutul te place.

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Apropite de el, dar nu ii da senzatia ca il placi ci doar ca iti pasa de el asa il vei face sa se gandeasca la tine, iar intr-un final iti va da el de inteles ca te place!

| Lollaow a răspuns:

Pai, e un pic mai conplicat. daca e de la tine din clasa, poate ar fi bine sa vezi daca te place si el, you know, sau daca nu sunteti colegi, poate ai putea intr-o zi sa il rogi sa vina undeva ca vreti sa discutati cv. bafta!:*

| Nier a răspuns:

Incearca sa vezi daca te place si el.
Pune o prietena sa il intrebe asta si vezi daca te place si daca te place o sa fie usor. Funda? love struck

| funditzaaa explică:

Merci mult!

| Yssa2000 a răspuns:

Daca vrei sa ii zici ca il placi poti sa pui o prietena buna sa il intrebe si daca el te place poti sa va intilniti doar voii doi si sa ii zici in fata nu e asa de greu cum pare