| millar a întrebat:

Buna TPU, cum sa imi fac iubitul sa inteleaga sa nu mai posteze storyuri de genu dedicatie cea mai frumoasa poza vorbim etc. Si sa nu mai dea comuri cu inimioare la alte fete?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A ramas la vechile obiceiuri inainte sa fie cu tine. Ar trebui sa ii dai de ales. Ori cu tine ori cu acele comm-uri.

| millar explică (pentru darrio2007):

Din cate am aflat de la o prietena de a lui el mereu a fost asa si in timpul relatilor trecute

| Adry05 a răspuns:

și tu mai ești cu el pentru că? pe lângă că e un cocalar penibil nici nu te respectă dacă face din astea

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori aveti, dar asta este comportament de copilas mic, care sufera de atentie (la el ma refer).
Ii spui sincer in fata:ori inceteaza cu dedicatiile catre alte fete, ori rupi relatia cu el.

| millar explică (pentru Violleta2022):

Eu am 19 si el are 21.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica-i ca e o pierdere de vreme sa dea inimioare la alti oamenii. Eu nu dau inimoara la nimeni, doar primesc.

| millar explică:

Pai dar nu posteaza cu mine