| Anonimul54287654098 a întrebat:

cum se auto-decaloteaza penisul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Niciodata si in niciun caz indiferent de varsta penisul NU se poate auto-decalota complet. In timpul erectiei preputiul care este scurt din nastere se poate retrage cu 1-2 cm si astfel sa fie dezvelit o anumita parte a glandului, Sanatate! big grin

| SupMates a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si daca nu se decaloteaza deloc in momentul in care ajunge in erectie are ceva?

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Normal, prin erectie!

| ywar a răspuns:

Ii legi pielea cu o ata si o controlezi ca pe papusi la teatrul de papusi.