| ZuzaaTaa a întrebat:

Cum sterg un cont de pe acest site sau macar sa nu-mi mai trimita e-mail-uri cand pune cineva de la prieteni o intrebare? scuze categoria

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la Notificări și debifezi opțiunea, iar pentru ștergerea contului urmezi pașii: http://www.tpu.ro/contact
Pa, pa.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La contul tau,sub "Vizualizare profil","Editare date logare"..."Prieteni", ai "Notificari".
Click pe "Notificari" si gasesti exact ceea ce doresti, sa-ti trimita sau nu mail-uri cu intrebari.Bifezi casuta care o vrei si gata!

| LifeIsAJoke a răspuns:

Vezi la setarile contului trebuie ceva care sa debifeze cestia cu e-mailul.