| You4Bahoi a întrebat:

Buna TPU cunosc o fata si o plac dar la mai multi băieți le place de ea.

Cum sa fac sa prietena mea?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fata va alege pe cel mai hot dintre voi simplu

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te comporti intotdeauna de asa maniera in relatia dintre voi incat sa-i ''eclipsezi'' pe ceilalti pretendenti d.t.p.d.v. prin absolut tot ceea ce faci. Este simplu si deloc complicat in cazul unei persoane cizelate, educate cu sarm si umor. Succes!

| anonimadinAlba a răspuns:

In primul rand te imprietenesti cu prietenele ei.
In al 2-lea rand, comporta-te cu ea frumos, nu fa glume proaste ( mai ales legate de aspectul ei fizic)
In al 3-lea fa-i complimente
In al 4-lea rand (si cel mai important), nu iti schimba comportamentul atunci cand esti cu prietenii tai.
In acest mod, o sa ai mai multe sanse ca fata respectiva sa te aleaga pe tine.