| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat care e mai mare decat mine cu 2 ani.Eu il plac, dar nu stiu sigur daca ma place si el.Acum cateva zile el era la varul meu si se uita pe profilul meu de fb si spunea ca sunt frumoasa si ca nu stie cum sa se combine cu mine.Tot timpul se uita la mine, ma suna! Aseara mi-a trm msj cu ce fac si am vb cu el. Mi-a spus ca el nu m-ar rani niciodata, ca nu vrea sa ma supere, ca pentru el contez foarte mult.
Ce credeti ma place?

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da nu conteaza varsta. daca si tie iti place ce ai de pierduthappy vb si tuh cu el.

| T4ny4 a răspuns:

Cu siguranta te place si bate un apropos spre o eventuala relatie cu el.E la aprecierea ta daca ii dai aceasta sansa sau nu!

| devilmilan a răspuns:

Vorbele de genul " promit ca nu te voi supara vreodata, ca te voi face fericita " functioneaza la toate fetele observ laughing cel putin eu asa spun la majoritatea big grin mai asteapta... daca te place va lupta pentru tine, nu te arunca intr-o relatie asa repede

| fantastica a răspuns:

Eu cred ca te place.

| cristina_5191 a răspuns:

Da eu cred!