| AncaNK a întrebat:

big grin
Am o întrebare, două pentru băieți:
La voi contează doar sexul? Voi când spune-ți că iubiți o fată o iubiți cu adevărat sau aveți și alte motive pentru care doriți o relație?
Voi plângeți pentru fete?
Dau fundă! happy

Răspuns Câştigător
| Costin_Stefan_M._1999 a răspuns:

Bună, Eu sunt cu o fată de 2 ani, eu sunt un băiat care nu pune totul în baza sexului, sunt un băiat care iubește o fată pentru ce are în suflet nu în chiloți sau în sutien, suntem foarte diferiți între noi, nu toți suntem la fel, eu iubesc fata asta mai mult ca orice pe lume, da plângem, mai rar dar mai mult, am plâns enorm, enorm pentru ea. Poveste foaaaarte lungă. Sfat : găsește un băiat care te merită și care ar da tot pentru tine. îți las numărul meu dacă vrei să aflii mai multe și ai nevoie de sfaturi mă gasesti pe wapp pe facebook e mult mai greu. 0753877556

| RAY a răspuns (pentru Costin_Stefan_M._1999):

Cum ai aflat ce are in suflet? banuiesc ca nu faci sex cu ea si ca ea e urata rau de tot

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu vreau o englezoaica sa prind cetatenia engleza mai usor apoi bag divort de ea, se poate lafai cu cine vrea nu ma intereseaza sexu ei, ci interesul laughing

| RAY a răspuns:

Sincer atractia sexuala te impinge sa vorbesti cu o fata asta e adevarul,cand vdem o fata frumoasa penisul intra in erectie ceea ce ne impinge sa abordam fata aia,la varsta ta hormonii cum sunt la maxim scopul e sexul cat mai des si mai mult,uni baieti care nu sunt asa frumosi pun accent pe alte chesti ca sa se remarce si ei dar si ei fara atractie nu ar discuta cu o fata,inceputul are legatura cu atractia sexuala ce urmeaza dupa depinde ori vrem doar sex ori punem suflet si iubim fata aia, eu personal nu vad de ce ar sta un baiat cu fata daca nu ar exista scopul sex suna aiurea stiu dar asta e scopul sexul nu e nimic romantic stiu,poate vei da peste baietii care viseaza la basme dar tot badboys te vor atrage si aia vor doar sex,o data cu varsta cand devenim barbatii vrem mai multe dar tot sexul e pe primul loc, parerea mea e ca noi stam cu fete/femeii pentru sex si alte chesti drept exemplu se vede ca in divorturii date de barbatii motivul e lipsa sexului, desigur ca si intelegerea conteaza da oricat te-ai intelege daca ea nu poate face sex e aiurea, un baiat are de doua zeci de ori mai mult chef de sex decat o fata adica dorinta sexuala mai mare ma refer, sunt cazurii cand vrem relatii da sexul te impinge, iubirea are ca scop tot sexul adica sa faci un copil

| RAY a răspuns:

Pentru prima iubita da am plans desigur nu isi imagina ca suntem de piatra cand un barbat iubeste ala iubeste cu adevarat asta e adevarul dar cu timpul cheful de iubit /implicare intro elatie scade ca suntem dezamagiti iar fete sincere, serioase in societatea romaneasca e sub 10% sa spun asa, fiecare e diferit, fiecare gandeste diferit, daca eu vb cu o fata de astronomie nu o sa ma gandesc la vaginul ei logic banuiesc ca sti asta, eu ma refer la dorinta sexuala care este egala cu atractia fizica ca vrei sa te implici si o iubesti e altceva

| neutrino a răspuns:

In genere, barbatii sunt, din nastere, vanatori, iar pentru acest lucru au nevoie de trofee. Atunci cand insa se inverseaza lucrurile, "si baietii" plang cateodata".

| sofisis a răspuns:

E hai, sunt sigura ca exagerezi..nu?

| SG1995 a răspuns:

"La voi contează doar sexul?"
Categoric nu, da sexul o parte esentială a unei relații amoroase, dar să intre într-o relație doar pentru face sex e cea mai stupită chestie.
"Voi plângeți pentru fete?"
Depinde, dar da normal, dacă e o relație ca s-a lăsat cu despărtire, e normal să suferi si să plângi, suntem si noi oameni.

| peperonies a răspuns:

Variaza raspunsul de la caz la caz. "spune-ti" nu se scrie asa in contextul ala. daca eu imi spun mie tu cum auzi raspunsul? ma rog, in cazul asta citesti...

| Lawliet14 a răspuns:

* Spuneti

Da, suntem si asa, dar nu toti sunt asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca conta doar sexul nu mai imi bateam capul sa caut o fata care nu sare in pat din prima seara si are si ceva in cap pe langa tarana.

"Voi plângeți pentru fete? " ce ar mai vrea sa zica si asta? De ce s-ar plange pentru oricine, indiferent ca e fata baiat etc

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man daca nu te atragea cat de cat sexual nu stateai cu ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Adevarat.Dar mai este adevarat si faptul ca nu am ales-o doar pentru corpul ei

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu poate face sex mai stai cu ea? normal ca ai aleso pentru corpul ei ca doar nu stai cu o stafie sa fim seriosi, isi place corpul ei, ca doar nu te baga in groaza cand o vezi

| MidnightR a răspuns:

Cam nasol sa stai (de ex) 2 ani cu cineva doar ca sa faci sex,exista alte cai pentru asta.
Da,am avut momente, imi venea sa plang de durere, mai sunt si alea pe la TV, si acolo m-ar apuca plansul, numai cand le vad cum vorbesc.

| dragonu35hp a răspuns:

Ahh,pai depinde si de fata. daca e la ocazie merge un one night stand.
Daca e fata serioasa normal ca o iubesc cu adevarat dar na..trebuie sa apara si sexul. happy

| AncaNK explică:

Mulțumesc băieți!
Și doamne, agramată mai sunt. laughing laughing
Conjugarea asta... Îmi cer mii de scuze. big grin
Toate cele bune, curând dau fundă!

| AncaNK explică:

Costin Ștefan... Meriți fundă!
M-am uitat la răspunsul rău, și... deși cred că nu e adevărat tot ce ai spus... ai spus-o frumos. happy

| RAY a răspuns (pentru AncaNK):

Cand o sa gasesti tu un baiat care sa fie ca cel din raspunsul ala sa imi spui, te minti singura