| AnonimusGate a întrebat:

Da sufar, am fost cu o fata aproape 11 luni si acum la final ne-am despartit am intrebat-o la cine a dat numarul de telefon si spunea ca vorbeste cu alti baieti in fine n-am mai vorbit o zi si dupa a 2-a zi seara i-am scris si a zis sa-i dau pace ca deja e cu altul au trecut cateva zile in care eu am tot insitat si ea raspundea si imi spunea ca s-a vazut cu el s-a pupat si am intrebat-o de ce a facut dragoste cu mine si ea a spus din plictiseala eu 18 ea 16, 11 luni in care ne-am vazut zi de zi inclusiv vara mult timp, si ea vorbea cu mai multi baieti si mi-a zis ca cu asta vorbeste de o luna si s-a vazut s-a pupat si ii cu el, imi e atat de greu si cand sunt singur plang ca o muiere o iubes asa de mult si ultima data cand ne-am vazut mi-a dat o perina cu mirosul ei adica a parfumato si o ciocolata dar nu pot sa inteleg de ce si dupa ce ne-am certat la 2 zile distanta, in ziua in care nu am vorbit ea a iesit cu altul, si imi spunea ca si-a batut doar joc de mine si ca eu eram de rezerva si. am impresia ca spune toate astea doar ca sa scape de mine si mi-as fi dat si viata pentru ea, in astea 11 luni am petrecut timp impreuna cat nu au petrecut alti in 2-3 ani, si imi e foarte greu si dor de ea, si sunt asa tampit ca as fi in stare sa o iert doar sa fie a mea, ce sa fac? crying

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-a spus clar. Te-a tinut de rezerva. Imi pare rau sa-ti spun dar nu te-a iubit deloc. Lasa plansul de muiere si fa-ti alta prietena. Esti barbat, ce drk! Nu merita sa plangi dupa ea.

| RAY a răspuns:

Vina e a ta ca ai crezut in ea nu a ei ea doar tia jucatat rolul,in fine ai fost provider ea te-a inselat cu alti asta e, femeile vad barbati ca provideri=fraieri cu care se compromit ele si curvari genul de barbati care le plac lor, asta e las ca o vei uita si data viitoare numai visa la asa ceva nu exista iubire feminima, femeile nu iubesc cu adevarat ele stau doar din interes cu un barbat, majoritatea dintre ele fug la altul in cateva zile, ele sunt perverse mari si joaca teatru foarte bine, multa bafta si na totul e o invatatura in viata si eu am suferit dar asa descoperi femeile adevarata lor natura ipocrita si perversa

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie decat sa crezi ce spune ea si sa speri ca atunci cand se va plictisi din nou sa mai vina si pe la tine.

| Staind a răspuns:

Sa-o dai in p|m.

| Xelon a răspuns:

Atata am de zis : daca o ierti esti cel mai mare fatalau din lumea asta, pai mie sa imi faca una asa ceva nu mai avea ce vorbi cu mine, fi barbat si nu lasa o parasuta d-asta sa te calce in picioare.

| TimSem a răspuns:

Unele fete se simt flatate si le creste ego-ul cu cat nr de baieti care sunt interesati de ele creste. Din pacate ai dat peste una de felul acesta. Mai ales ca e asa de mica.
Tine minte ca nu te respecta, si chiar daca o convingi sa se intoarca o va face din nou si vei suferi si mai mult, pana vei ajunge sa-ti pierzi respectul de sine. Nu e fata cu care sa-ti petreci restul zilelor!
Sufera putin acum ca sa ai o sansa de adevarata fericire mai tarziu sad
*hug*