| AnaaaaaConstantin22 a întrebat:

daca am avut contact sexual protejat (totul okay prezervativul nu s-a rupt) nu exista sanse de sarcina?
Sunt putin speriata deoarece imi e putin rau si ma dor sanii dar in perioada asta trebuie sa imi vina menstruatia si probabil asta este cauza (plus ca mi-au aparut cosuri) adica sperma sau acel lichid n-au cum sa curga pe la inel pe acolo, nu?
Ar trebui sa ma stresez sau sa stau linistita? Dau funda

5 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Buna nu cred ca o sa ai ceva. Ca sa treaca sperma pe la inel prezervativul trebuie sa fie plin. Cosurile si durerile de sani nu indica sarcina

| Sofer a răspuns:

Sa stai linistita ca nu se scurge nici pe acolo.

| Devil21 a răspuns:

După situația prezentată de tine; nu există șansa sa fi rămas gravidă/însărcinată.

| Golomoz_Daniel_1998 a răspuns:

Nu o sa ramai gravida. Cosurile si durerile de sani sunt semne ca trebuie sa iti vina ciclul. Daca prezervativul nu a fost spart sau intepat nu are cum sa curga sperma prin el. E facut dintr-un material destul de rezistent care nu merge intepat cu orice.

| VilceleanuAndi a răspuns:

Sa fiu sincer ar trebui sa consulti un doctor