| escape_5701 a întrebat:

Daca dupa 6 luni de relatie apare plictiseala, mai are rost sa continuu?
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca nu mai simti nimic pentru persoana iubita nu mai are rost sa continui relatia.

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca inca exista dragoste, de ce nu?

| gigiro a răspuns:

Nu,relatia e moarta.

| Johnny_3797 a răspuns:

Daca tu iubesti cu adevarat si ea pe tine tot atunci are rost,dar daca tu ti-ai pus in gind ca te vei intilni cu ea pina cind te vei plictisi nu are rost.Cel mai bine este sa te intrebi ce doresti de la aceasta relatie, daca doresti relatie serioasa atunci fa orice ca sa nu pierzi interesu, gasisit ceva ocupatii impreuna si tot asa dar daca pur si simplu pentru distractie atunci flag tie in mina happy

| Candice a răspuns:

Sincer? Nu cred ca mai are rost. Dupa il inseli si e mai rau.

| Byutza_8714 a răspuns:

Cred ca nu mai are rost si nici farmec daca v-ati plictisit unul de celalalt ar trebui sa va vedeti fiecare de viata voastrea sau sa stai o perioada singuri sa vedeti daca sentimentele reapar

| escape_5701 explică:

@ GoogleUser, i`m a girl :d
Multumesc tuturor!

| iulia_7948 a răspuns:

In toate relatiile apare la un moment dat plictiseala. important este sa la respectati si s aincercati s atreceti peste asta. daca nu merge, la revedere

| andra_3498 a răspuns:

Daca il/o iubesti sincerc cred ca da daca nu n-are rost sati bati jocoh go on

| Mad10 a răspuns:

Daca simti ca nu mai poti sta cu persoana respectiva. si nu mai simti nimic pentru ea. decat sa stai asa de chestie. mai bine nu. Daca nu mai simiti nimic si te-ai plictisit de ea/el. Lasa-l/o