| RaulMA a întrebat:

Bună TPU, daca faci sex cu o fată. Neprotejat. Dar nu ai ejaculat in ea. Nici măcar senzaţia cum ca ar fi aproape ejacularea. Ar fi riscul de a rămâne însărcinată? Am inteles ca lichidul seminal nu are nici o legătură cu testiculele. Sau cu spermatozoizii decat daca a fost o ejaculare in urma cu ceva timp. Cam care sunt sanele?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nule din cate zici tu

| kandaraki a răspuns:

Zero

| alina7322 a răspuns:

Dacă ai ejaculat în ea ie gravida dacă nu ai făcuto fără prezervativ și nu ai ejaculat șansele sunt foarte mici