| Maria411 a întrebat:

Bună TPU.
Dacă mă masturbez și introduc degetul înseamnă că m-am dezvirginat?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect este NU. fiindca prin practicarea masturbarii intravaginale prin ''degetica'' sau in urma introducerii in vagin a diverse obiecte gasite prin casa sau obiecte special concepute pentru a practica masturbarea, cumparate din magazinele de profil, sex-shop -uri, NU se produce dezvirginarea indiferent cat de mult timp este practicata masturbarea intravaginala.
Procesul de dezvirginare se produce in momentul in care fata intretine primul ei contact sexual in timpul caruia in vagin este introdus unpenis real/adevarat al unui baiat/barbat.
In concluzie in acest moment esti virgina si vei ramane si in continuare tot la fel, indiferent cu ce si/sau cat de mult te-ai masturba. Multa sanatate!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, o sa nasti un degetel.

| Crackman a răspuns:

In momentul in care intra unu in tine. Scuze expresia de mai devreme te poti considera dezvirginata

| Maria411 explică:

Astept răspunsuri