| Hovard a întrebat:

Buna TPU, daca mi-a intrat shampon head and shoulders in penis se poate intampla ceva rau daca l-am spalat dupa?
Dau funda

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca reusesti sa te scremi suficient de intens, s-ar putea intampla ca din jucaria ta sa iasa...; balonase de sapun. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu se intampla nimic rau.

| Sofer a răspuns:

Îl scuturi puțin și dai cu apa.

| Goete a răspuns:

Daca l-ai spalat cu un sapun de la aceeasi marca. nu e nici o problema.
P.S. Nu-l mai folosi ca pai

| MValentin a răspuns:

Se intampla, stii ce anume? Te va intepa si ustura penisul vreo 10 minute de n-ai idee. Recomand sampon de copii sau sapun special pentru acea zona

| tzionut a răspuns:

Mama sunteti criminali. In principiu nu. Se elimina la prima urinare

| IngerasulMicut a răspuns:

O să faci spremă cu șampon din asta belea, și după o sa ai copchi de culoarea șamponului. Ai grijă!