| udisteanuteodora a întrebat:

Daca mi-am visat crushul, ce inseamna? Ideea e ca il visez de aproape o luna incoace. M-am gandit ca poate ma place, dar nu-i asa, pentru ca imi tot da seen. Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cred ca te gandesti prea mult la el si de asta ajungi sa-l visezi. :p

| FaraNume1245 a răspuns:

Inseamna ca ar fi cazul sa mergi si sa vorbesti cu el fata in fata.

| Goddess23 a răspuns:

Il visezi pentru ca te gandesti prea mult la el. Nu inseamna nimic special, visele nu sunt o cale de a ghici viitorul ele apar datorita imaginatiei noastre au legatura cu subconstientul.

Răspuns utilizator avertizat