| Decebal a întrebat:

Daca o femeie se razbuna dupa ce afla ca nu-ti mai mai pasa de ea inseamna ca te mai iubeste?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu neapărat, poate fi atât de attention who.re încât când nu mai e centru universului să facă așa

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece este prea lașă sa i si recunoasca greselile si nu vrea sa accepte infrîngerea, si crede ca daca se va razbuna va cîstiga ceva, razbunarea duce la razbunare, deci trebuie sa i si recunoasca fiecare greselile si sa se căiasca cu umilintă.

| Andreeush a răspuns:

Nu te mai iubește.

| Bizon95 a răspuns:

Razbunarea ca dovada de dragoste
ASTA E TARE big grin

| Crackman a răspuns:

Nu se razbuna doar

| Katie1356 a răspuns:

Se razbuna sa-ti dovedeasca poate ca nici ei nu ii pasa daca suferi.