| Simona_3986 a întrebat:

Buna TPU

Daca peste 3 saptamani ar fi majoratul vostru ce cadou v-ati dori?
am un majorat (la o fata) si nu am idee ce cadou sa ii fac as vrea sa fie ceva mai special o amintire de la majorat. sunt in pana de idei. daca ar fi majoratul vostru voi ce ati vrea, sau daca a fost ce ati primit?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O lenjerie de corp sexi si rosie

| ItsMyTime a răspuns:

Fai 2 cadouri unu sentimental si unul ronic un pachet de prezervative si o poza sau un album cu totata clasa din liceu si toti prieteni eventual si din generala ca daca iei un aparat foto si incepi acum in 3 luni termini laughing bafta

| hiphopbeatz a răspuns:

Indiferent ce i-ai lua, pune-l intr-o cutie cu gauri. Astfel va crede ca i-ai luat un animal, dar cand se uita, isi ia teapa!laughing

| Ciumpi35 a răspuns:

Sau ii ei o costumatie si o pui sa danseze.de exemplu am fost la majorat la varmea si niste prieteni i-au dat un costum cu palarie, sort. apoi au pus-o sa danseze. sper ca te-am ajutat

| adibas a răspuns:

Pai daca ar fi al meu mie mi-ar trebui doar sa am toti prietenii langa mine si sa ma lasa in pace parintii toata noaptea dar daca ar fi a unei fete eu ia`si cumpara un buchet mare de trandafiri cu un trandafir pentru fiecare an si normal ca eu fiind troll Iasi cumpara 50 de trandafiri (daca asi avea bani de atatia 9 de lei trandafirul o.O ) sau un set de produse de la avon sau am vazut in reclame ca exista playboy (parfum) pentru fete eu Iasi cumpara si un set de produse sau un baiat intro cutie de cadouri care sa ii atinga "tortul" o ora, 2 ore
(bine ultima m-au facut colegii la majoratul unei prietene dar eu ca fiind troll nu am fost in cutierolling on the floor si nu era sa ii frec tortul era sa o sperii)
bine ori trandafirii ori playboy`ul

| VirGiveMe a răspuns:

Ai fi putu sa ne ne dai mai multe detalii, culoarea preferata chestiile preferata. Daca ii place sa fumeze i-ai vreo 3 trabucuri cubaneze smug. parerea mea CIUS!

| adibas a răspuns (pentru VirGiveMe):

3 trabucuri cubaneze? vrei sa omori fata de ziua ei? am auzit de la prieteni ca astea te tampesc ca si drogurile daca nu sunt droguri in ele)