| Claudiuiionel a întrebat:

fetelor ce le plac la baieti, adica ce li se pare lor atractivi la ei?
Dau funda happy

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Asa suntem construiți ca la mai sa ne placa ceia ce noi nu suntem si nu avem deja.
Probabil ca femeia fiind o fire mai sensibilă, emotivă etc place la un bărbat puterea, atitudinea, fizicul...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superioritatea. Sau cel puțin gândul că ești mai bun ca ea. Chiar daca nu ești.

| Eugen80 a răspuns:

Le mananca bazducul! De ce? ai impresia ca sunteti atat de interesanti?