| mihaicelsfant a întrebat:

De cate ori va masturbati pe saptamana\luna?

15 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Niciodata.

| alina2k18 a răspuns:

3-4-5-6-7 oriwinking

| mihaicelsfant explică (pentru alina2k18):

Nu credeam ca o sa rod cinevalaughing pe saptamana?

| mihaicelsfant explică (pentru mihaicelsfant):

Raspunda cineva*

| timidul96 a răspuns (pentru alina2k18):

Pe saptamana sau pe zi? laughing

| Basilievski a răspuns (pentru alina2k18):

Vezi ca nu a intrebat de cate ori pe zi.

| Yurisa a răspuns:

De 0 ori laughing

| mihaicelsfant explică (pentru Yurisa):

Ehhlaughing nu credtongue

| Yurisa a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Am prieten, deci nu e nevoie laughing

| Crsiti92134 a răspuns:

2/3 pe saptamana

| ngllllll a răspuns:

0. E cea mai tampita si retardata practica, si e la moda. Esti atat.de fatalau, labar, incat nu esti in stare sa vorbești cu o fata/baiat, sa ai o relatie romantica. Stai pe porno, la un click diatanta, si îți provoci singur placere. Wow, esti foarte inteligent. Cred ca ar trebui sa va uitati la filmul Idiocracy. O societate de idioti. Femeile cauta romantisme, nu labari oligofrenici.

| mihaicelsfant explică (pentru ngllllll):

laughing bine pocaitule

| Tpufan123 a răspuns (pentru ngllllll):

Baai, masturbatul este o preventie a cancerului atat la baieti cat si la fete, acum depinde de fiecare ce alege, e stanjenitor sa te masturbezi si imediat sa te gandesti la "adevarata ta valoare morala" sau cine mai stie ce.

| LtBlue6392 a răspuns:

A te masturba e un păcat de care numai scapi. Sau daca iti doresti cu adevărat sa scapi de el atunci vei scăpa.

| raz0000001 a răspuns (pentru LtBlue6392):

Și care-i treaba ta?