| memekiki a întrebat:

de cateva luni am reluat un fel de joc mai periculos cu un amic, nu pot sa zic ca sunt ceva sentimente in toata relatia asta mai mult totul e bazat pe satisfactie, si mi se pare stupid, de ce? foarte simplu, pentru ca am devenit dependenta de acest lucru, daca nu ne intalnim sa ne " jucam" mereu simt ca innebunesc, ador felul cum ma atinge, cum ma saruta, Dar nu mama intrebat niciodata daca il plac, am inceput asta din curiozitate voi ce ziceti? Oare il plac sau nu?

Răspuns Câştigător
| Robby94 a răspuns:

La inceput ti s-a parut o joaca.Ai considerat totul doar o aventura si atat.Acum se pare ca ai sentimente puternice pentru el.Eu zic ca ar trebui sa-l intrebi ce simte pentru tine, ca nu cumva sa fii ranita mai tarziu.Bafta>big grin

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

"sex friends", asta zic eu.

| KellyGreen a răspuns:

Simti ca nu poti sta departe de el, esti dependenta de atingerile lui, te simti bine in prezenta lui, astea sunt simptome ale iubirii.Il iubesti chiar daca totul a inceput dintr'o joaca.

| dyana_6840 a răspuns:

Eu cred ca il placi daca iti place cum te saruta si te atinge si nu poti staa nici o zi fara el. poate ca la inceput nu il placeai si sau dezvoltat sentimente pentru el abia dupa aceea