| AlynaDulcika a întrebat:

De ce baietii vor mereu sex? Adica numai la asta se gandesc. intrebarea e DE CE?

Răspuns Câştigător
| chazz a răspuns:

Nu toti sunt asa, asta este generatia oamenilor.Pamantul si oamenii au fost creati din dragostea Domnului, asa cum te-a nascut pe tine mama ta asa este si Dumnezeu.Cel "rau" a facut tot ce vezi tu acum.
Numai bine, Dumnezeu sa fie cu tine!

| ChuckNorris42 a răspuns (pentru chazz):

Amen to that! Deci mie cand mi se scoala..gugustiucu, lu Satan trebuie sa-i multumesc, eh?

18 răspunsuri:
| illegalb0y a răspuns:

Pentru ca le place love struck

| unknownn a răspuns:

Da cine te-a mintit?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E biblic! Iar barbatul te va stapani

| Xtadelo a răspuns:

Un mister...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toţi bărbaţii sunt la fel. De multe ori depinde de femeia pe care o au alături!

| NuMaContrazice a răspuns:

Dar ce? femeile nu se gandesc la sex cand vad un tip aratos?

| Larisssaa a răspuns:

Nu toţi vor numai sexwinking

| EddiWeed a răspuns:

Sexul este sanatos daca este facut cu cap

| Nelamuritul a răspuns:

Pur si simplu simtim ca avem nevoie nu puteti intelege voi asta.

| Flaviia16 a răspuns:

Cand un baiat gaseste o fata la care sa tina cu adevarat vrea ceva de la ea numai cand se simte ea pregatita happy mai trist e ca el se indragostesc de parasute iar fetele ok sufera happy

| KooKoo a răspuns:

Pentru ca femeile astea sunt prea bune si nu te poti abtine,

| Outspoken19 a răspuns:

Nu sunt nebun dupa sex. Doar dupa dragoste normala.

| bengalezu a răspuns:

Ca sa intrebe curioasele de asta

| Davide22 a răspuns:

Dar femeia de ce vrea numai bani? De aia si barbatul vrea sex pentru ca stie ca femeia ii numai dupa bani.

| preaplictisit a răspuns:

Vorbeste si gandeste animalul din noi.

| Maribele a răspuns:

Pentru ca ei gandesc cu hormonii, sau mai bine zis cu un alt cap!

| Maria_Diana_1988 a răspuns:

Pentru toti baietii nesetui. daca nu va convine asa, puteti sa va faceti actori de filme porno, dupa aia va rugati sa nu o faceti!