| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu ma indragostesc? Adica nu prea imi plac fete, ma simt atras de ele sexual dar nu asa ca iubita, sunt la liceu. Pana acum doar 1 data m-am indragostit.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| 1Me9 a răspuns:

Asteapta sa vina persoana care te va face sa te indragostesti, nu te indragostesti mereu, asa cand e sa vezi o tipa.

Si da, sunt oameni carora nu le plac relatiile, dar evident, sunt atrasi de femei, e ceva total diferit, cand va aparea cineva care sa iti faca placere sa ii simti prezenta, atunci nu te vei mai gandi de ce nu te indragostesti.

Si ai grija cu redactarea, nu e ok ca la liceu sa nu stii sa scrii, e grav.Toate cele bune!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine asa, decat sa suferi mai bine le naşparleşti in pat

| Andreeush a răspuns:

Probabil nu ai întâlnit încă persoana potrivită.

| Plato a răspuns:

Intrebarea e: "de ce nu ma indragostesc?"
Cum am putea sa-ti raspundem? De ce crezi ca ar trebui sa te indragostesti tot la 2 zile, sau cum?

| Plato a răspuns (pentru Plato):

P.s. vezi ca ielele nu-s semn bun.

| Goete a răspuns:

Nu imi place fete?
Atras de iele?
Problema nu e ca ai putea fi homosexual, problema e ca nu stii nici vorbi corect, sa nu mai vorbim de a scrie.

| OrdanKarris a răspuns:

Tu ca barbat nu trebuie sa te "indragostestI" Tu trebuie doar sa le placi. Ele trebuie sa-ti fie placute tie, tu trebuie doar sa fi multumit de ele, nu sa fi "indragostit" de ele. Ele trebuie sa doreasca sa lupte pentru atentia ta, iar tu nu oferi atentia ta gratuit.