| Dog4234 a întrebat:

Bună TPU. De ceva vreme tot vin la mine oameni și îmi spun că trebuie să-mi găsesc o iubită. Problema e că de 2 ani de zile, cu orice fată am intrat în vorbă am dat-o în bară. Ce mă sfătuiți să fac?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa nu te grabesti luandu-te dupa gura lumii ca e mai sanatos asa. Iti faci prietena cand vine de la sine nu pentru ca 'asa' trebuie.

| Morbid a răspuns:

Nu exista ai dat-o in bara, fata aia stie daca te place din primele 10 secunde. Ai ales fete gresite.