| Anonim111118 a întrebat:

Buna TPU.

De curând am facut-o cu prietenul meu, să vă povestesc putin.

După multe încercări a reușit să "mi-o bage", s-a chinuit mult, durerea fiind foarte mare, el spune că a intrat toata, dar ne miră faptul că nu am sangerat nici macar putin, eu fiind virgină.

Mi-a mai spus ca pot fi putin mai adâncă și ca e posibil sa nu ma fi dezvirginat, " sa nu îmi fi rupt himenul" pentru ca, cand il bagă la doare, iar cand il împinge mai mult ma doare enorm de rau. Și am senzatia ca se rupe ceva din mine.

Într-adevăr din cauza durerii am stat si foarte încordată.

Ps +19.

Ce sfaturi imi puteți da? Ce ar putea fi?

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ai un himen elastic, asta este toată treabă. Suntem în secolul 21, nu pe vremea când se credea că DOAR femeia virgină pătează patul după primul contact sexual. Am avansat cu tehnologia, dar conceptele false încă circulă și în ziua de azi. Este posibil să sângerezi după al doilea contact sau poate după mai multe.

| RAY a răspuns:

Sa isi faca sex oral inainte de penetrare

Răspuns utilizator avertizat
| DaniAdrian a răspuns:

Intodeauna primul act sexual va durea enorm de mult, exact cum ai spus tu, e ca si cum sar rupe ceva din tine, ideea e ca, poate el nu incearca prea mult din pricina faptului ca ii este frica sa nu te raneasca mai tare, ca sa fii sigura nu mia suferi si tu, cand este peste tine apucal de solduri sau de fund si tragel odata, de doua ori tare, pana se sparge acel ''perete'', iar dupa aia este clar ca-ti va curge sange si te va durea de 100 de ori mai tare dar o sa-ti treaca, ohh da ati putea incerca si un lubrefiant sa va fie mai usor, good luckwinking

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Nu mai esti virgina, sunt sanse de 40% sa curga sange deci e normal, si doare doar prima data, lasa-l sa bage cu totu o data si dupa 3-4 tentative vei reusi sa faci sex cu placere fara sa rw doara.

| Serban_Matei_Denis_1987 a răspuns:

Are puța mică