| Anonim111118 a întrebat:

Buna TPU

De curând am facut-o cu prietenul meu, să vă povestesc putin.

După multe încercării. a reușit să "mi-o bage" sa chinuit mult, durerea fiind foarte mare, el spune că a intrat toata dar ne miră faptul că nu am sangerat nici macar putin. eu fiind virgină.

Mi-a mai spus ca pot fi putin mai adâncă și ca e posibil sa nu ma fi dez " Sa nu îmi fi rupt himelul". pentru ca, cand il bagă la doare. iar cand il împinge mai mult. Ma doare enorm de rau. Și am senzatia ca se rupe ceva din mine.

Într-adevăr din cauza durerii am stat si foarte încordată.

Ps +19

Ce sfaturi imi puteți da? Ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Notmyaccount a răspuns:

Poate ai un himen mai elastic...