| Maryna78 a întrebat:

De curiozitate voi despre ce vorbiti la inceputul relatiei cu iubitul /iubita vostru /voastra? Eu nu prea stiu ce sa vorbesc cu el ceea ce ma deranjeaza. Ne intelegem bine, tinem mult unul la celalalt dar nu stiu ce sa vorbesc cu el. Ne plimbam, mai stam pe banca in parc dar nu prea vorbim asa mult. Vreau cat mai multe subiecte de discutie.

4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Cearta e cea mai buna crede-ma apoi stii... ca razboiul un nebun il incepe dintr-un fleac apoi toata lumea big bang bum brang e bine sa va stiti asa cum sunteti si omul la furie cearta se cunoaste happy

| Maxim96 a răspuns:

Despre tot ce avem pofta!

| NeaPopa a răspuns:

Vorbeste orice, de obicei la inceput se va preface ca il intereseaza doar de dragul de a fi cu tine, mai incolo o sa vezi tu cum va fi tongue

| JenniferD a răspuns:

Scoala, muzica, emisiuni, sport, filme si poate mergeti impreuna la cinema.