| DenissRaba a întrebat:

De doua zile am observat ca o parte a capului penisului meu e putin mai albicioasa,cand am spalat incepea sa mai vina jos ca un fel de pielita, am citit ca daca te speli de 2 ori pe zi iti trece, ce ar putea fi? Doar de 2 zile sunt asa,incepe sa treaca pe zi ce trece dar totusi sunt ingrijorat, dau funda!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singurul care iti poate da un raspuns cert avizat si corect privind natura afectiunii respective, poate fi doar medicul dermato-venerolog, insa si acesta se poate pronunta numai dupa efectuarea unei consultatii vizuale directe. Pana una alta foloseste mai des sapunul si apa....calduta. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu te ingrijora, este normal ce ti se intampla.

| DenissRaba explică (pentru Emilian65):

De ce? Explica-mi mai detaliat te rog in privat daca nu vrei aici