| anonim_4396 a întrebat:

De la o vreme nu mai stiu ce sa fac,vreau sa va intreb pe voi cei mai experimentati cum sa o cuceresc? Imi place de o fata dar noi ne cunoastem de cativa ani,afecteaza asta cu ceva? Am mai fost impreuna de vreo cateva ori si ea imi spunea ca ma iubea dar in ultimul timp nu stiu ce s-a intamplat dupa ce ne-am despartit iar ea nu imi mai acorda atentie deloc iar eu inca o iubesc, ne certam de foarte multe ori in ultimul timp cand aflam ca are pe altcineva.Adevarul este ca m-am comportat ca un disperat iar asta a indepartat-o de mine, cum sa fac sa o recuceresc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Eu zic s-o lasi in pace ca i-a ajuns.
A vazut ca ai disperare si s-a lecuit de tot.

| Dianna10rusuu a răspuns:

Știu ce trebuie să faci! Da-i un mesaj sau intalniti-va și vorbeste cu ea daca nu merge asta cumpara.i un buchet de flori si o bratara. Punete în genunchi și cereti scuze și promite.i ca nu se va mai intampla sau dacă nici o varianta nu merge atunci îți sugerez să o lași în pace un timp și poate se va intoarce la tine si își va da seama cât de mult ai iubito.Succes!

| Xelon a răspuns (pentru Dianna10rusuu):

"Punete in genunchi si cereti scuze " te rog spune-mi ca glumesti, chestia aia o sa il faca sa para in fata ei mai penibil decat e acum, sansa lui este sa nu o bage in seama nu sa se apuce de milogeli...

| LoveSleep a răspuns (pentru Xelon):

Lasă femeia să viseze.

Răspuns utilizator avertizat
| Xelon a răspuns (pentru Hanhao):

Sincer cam asa ceva cred si eu laughing

| Faby69 a răspuns:

Cred ca cel mai bine, ar fi sa ramaneti prieteni. laughing