| simo102 a întrebat:

de mai multe zile il visez la rand pe baiatul de care imi place, ce inseamna asta? eu i-am zis ca il plac, si el ma place dar nu m-o spune doar prieteni lui si cei apropiati care il intreaba spune ca da, in rest spune ca nu.dar ce inseamna dacail visez de la un timp noapte de noapte numai pe el, cel mai bun raspuns funda :*

Răspuns Câştigător
| simo102 explică:

De obicei visezi asa pe cineva daca te gandesti la el si de multe ori adormi cu gandul la el..atunci il visezi... daca te place si el si tu o stii, incearca sa vorbesti cu el ca poate e mai timid..am trecut si eu prin asta si a fost bine ca am facut eu primul pas.el era timid, stia ca si eu il plac si astepta sa fac eu ceva.

| simo102 explică (pentru simo102):

Asa face el ca e timid, avea de dimineata kik messengerul meu de la un prieten si abia dupa o pauza cand l-am intrebat care e al lui mi-a trimis mesaj la scoala

| anamariamihalache a răspuns (pentru simo102):

Atunci incearca sa vorbesti cu el

| anamariamihalache a răspuns (pentru simo102):

Sau incearca sa mai vorbesti cu el mai multe, sa va apropiti mai mult

| simo102 explică (pentru anamariamihalache):

Partea e ca vb doar buna, ce mai faci si atat ca deja ne rusinam si inrosim ca 2 raci

6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Pai il visezi din cauza ca esti prea atrasa de el si toata ziua esti cu gandul numai la el, din cauza asta ti-a intrat in memorie si il visezi noapte de noapte.

| anamariamihalache a răspuns:

De obicei visezi pe cineva cand adormi cu gandul la el sau cand te gandesti la el foarte mult..eu zic sa incerci sa vorbesti cu el ca poate e mai timid si poate asteapta ca tu sa faci primul pas. :*