| anonim_4396 a întrebat:

Deci am fost impreuna cu un baiat. Ne placeam de 2 luni, dar tocmai dupa atata timp m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Dupa o zi s-a despartit de mine pe motiv ca prietenul lui ma placea. Dupa 1 an m-a contactat ca vorbise cu cea mai buna prietena a mea si ca ii parea rau, ca a fost un prost, ca nu si-a dat seama ca eu chiar il placeam. Intrebarea e: eu sunt plecata in alta tara, dar o sa ma intorc la vara si o sa stau 3 luni. Sa mai fiu cu el?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Doar dacă nu îți place liniștea și pacea sufletească.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu, nu merita. Cum sa se desparta de tine doar pentru ca prietenului sau ii placea de tine? Acum probabil nu mai are cu cine si se multumeste cu tine

| Staif a răspuns:

Pentru doar 3 luni?