| FrozenloVe a întrebat:

Deci am o micutsa problema. si as dori sa ma ajjute si pe mine cineva.
Deci pana acum eu am avut foarte multi prieteni ( iubiti ). Si Ne Sarutam asa simplu. nu french kiss ( nu cu limbutsa ).
Si mi-am facut un prieten acum 2 zile. care are 18 ani. si in timp ce vorbeam cu baiatul asta la telefon imi spne asa : " D`abia astept sa te iau in bratse, sa te sarut. cu limbutza.". Wow si aici mi s.a taiat firul laughing.
Eu sa fac asta?! Eu care nu am incercat nikiodta sa fac lucrul asta?
In fine, eu vreau sa aflu cum este. daca este scarbos. daca este placut. etc.
Si sa imi dati si mie niste sfaturi. si pasii pe care trebuie sa ii parcurg ca sa invat French kiss ( cu limbutsa ).nu stiu. imi este foarte frica, pentru ca nu vreau sa gresesc...
Multumesc TPU. sper sa ma ajutati. dau funda celui mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Nu e scarbos.Cel putin asa mi s-a parut mie...Adica e mai lung ca cel simplu si e chiar placut, parca ai pluti...happyNu e nicio problema daca o sa gresesti.Omul din greseli invata, dar nu prea cred ca ai la ce sa gresesti.Fii atenta: trebuie doar sa fi pe faza cand deschide el gura si apoi deschizi si tu, iar mai departe ai sa vezi ca va fi minunat! Te astept sa-mi spui cum a fost! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Scumpa mea...am vazut ca ai 13 ani. Eu iti sugerez sa lasi baietii mai mari deocamdata. Esti o copila si o dovedesti. Intrebi daca "e scarbos"? Cum sa fie scarbos cand toti oamenii se saruta? Nu exista niste pasi de urma, pur si simplu isi baga limba-n gura ta. straight face

| Leutzbv a răspuns:

Sa ai grija sa nu-l musti de limba :0

| FrozenloVe explică (pentru Leutzbv):

Ai chef de glume?

| Leutzbv a răspuns (pentru FrozenloVe):

Nu, scuze...sad

| MadalinaLiciupiciu a răspuns:

Frica.:O. doamne fereste...laughing).Cum sa fie. este foarte binesmug