| SweetGirl1303 a întrebat:

Bună TPU, deci azi am observat ca atunci cand ma urinez si ma sterg imi curge sange. Dar nu ca la menstruatie doar un pic cat se i-a pe hartie. De ce oare? e posibil sa am o rana in vagin din cauza ca aseara iubitul meu a introdus degetul/degetele? Sau e alt ceva?

Problema a doua acum o saptamana am avut menstruatia si m-a tinut 4 zile dar nu a curs cum imi curgea inainte a curs un pic mai putin eu nu mai sunt virgina din iunie. E posibil sa fiu insarcinata?

1 răspuns:
| Otto19 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, dar totusi verifica cu un test, creed ca sunt dereglari hormonale