| emili908097 a întrebat:

deci azi dimineata cand m-am trezit m-am uitat in telefonul mamei mele(nu am telefon si nici Facebook) m-am uitat in messenger si am vazut ca corbise cu tata, i-a spus buna dimineata si i-a spus ca vrea sa faca SEX. Avem camerele apropiate si intre ele au o usa care poti intra dintr-una in alta.Mai de mult dormeam cu tata dar acum dorm in patul meu dar in aceeasi camera si mama cu sora mea. Eu cand dormeam cu sora mea, ii auzeam mereu cand faceau sex(cand se calareau)ma enerveaza, m-am saturat sa faca sex.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este treaba lor nu ai tu de ce sa te bagi sa citesti mesajele din telefonul mamei tale, este si ea om si are nevoile ei sexuale pe care tu ca copil nu le intelegi, ce varsta ai?

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu faceau sex, nu mai erai, ca sa pui asemenea intrebarea. Tot de acolo ai iesit si tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul la adulti este un lucru perfect normal si sanatos.
Tot prin sex apar si copii, dar lectia asta o vei invata peste 1 an, cand vei trece clasa a VII-a si vei face ora de Anatomie.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte urat ca te-ai in telefonul mamei tale. Ai aflat ceva interesant pentru tine? Nu. Doar ti-ai facut nervi ca parintii tai fac sex si tu nu. Daca nu ar fi facut sex, tu nu erai pe lumea asta. Lasa-i sa faca sex si sa se simta bine. Poate iti mai face un fratior tembel ca tine.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Cand o sa ai si tu barbat si tu o sa faci sex laughing))

| Killa3463 a răspuns:

Incearca sa nu te mai uiti la ea in telefon, multi au fost in situatii de genul! Pana nu te muti sau sa te culci in alta camera nu ai ce face!(incearca sa adormi cu televizorul pornit sa nu mai auzi)

| emili908097 explică (pentru Killa3463):

Ba asta a fost o gluma nimic nu este adevarat am pus aceadta intrebare doar sa vad in ce fel imi raspundeti

| Ale080999 a răspuns (pentru emili908097):

Tu te plictisesti rau, nu? Pune mana si citeste sau invata ceva, lasa internetul si subiectul sex pe cand o sa cresti.

| emili908097 explică:

De abia astept sa fac si eu sex?

| Violleta2022 a răspuns (pentru emili908097):

La 12 ani, spui ca abia astepti sa faci sex?
Eu spun ca intai trebuie sa inveti multa carte, sa ajungi la liceu, sa-l terini si dupa BAC, poti sa faci si sex, cat doresti!