| XxPufosheniaXx a întrebat:

Deci.
De curand, am inceput sa vorbesc cu un baiat. Noi ne stim de cand eram mici copii, dar nu am vorbit pana anul acesta.Noi am mai vorbit si inainte putin, lui ii placea de mine si a spus ca vrea sa ne cunoastem mai bine, dar eu aveam prieten si am zis ca mai bine nu mai vorbim. Dar acuma am inceput sa vorbim din nou. Ne intelegem foarte bine, glumim, radem.tongue chestii... Dar nu mi-a spus ca ar vrea sa fim impreuna, sau ceva de genu'. Suntem prieteni, amici. Nu stiu ce e intre noi, momentan avem o relatie de prietenie doar si as vrea sa fim mai mult de atat, dar nu acum, vreau si eu sa stiu mai multe despre el si sa termin cu scoala si apoi.dar el nu zice nimic despre asta. Oare pana la urma cam ce vrea? Vrea sa fim doar prieteni? Eu una, m`as mira sa fie doar atat, dar poate ca totusi, numai asta vrea.
Dati-va si voi cu parerea!

Dau si Fundaa!

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Nici un baiat nu o sa piarda vremea cu tine doar ca sa iti fie amic.Probabil ca si el, ca si tine, tatoneaza terenul si e indecis.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El nu doreste de la tine decat ceea ce-si doreste un baiat de la o fata. Nimic mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Poate ca el vrea mai mult insa tu esti momentan intr-o relatie ceea ce il face pe el sa fie distant.Nu iti va spune nimic de teama sa nu strice ce este momentan intre voi.Regleaza-ti conturile cu actualul iubit si abia apoi spune-i cer simnti sau las-o asa.