| Simandicoasa a întrebat:

Deci eu nu il inteleg! Deci este o vorba despre o prietena care i-a spus baiatului pe care il plac ca imi place mie de el, app am mai fost cu el, Fata aceea a vorbit cu el pe mess si i-a spus ca vrea sa fie cu mine, dar sa nu se mai bage ea sa ii spun eu. Am vorbit cu el pe mess si a zis ca da vrea sa fie cu mine.
Apoi a doua zi m-a sunat si m-a intrebat unde sunt si eu i-am raspuns apoi a venit si el, m-a pupat direct de multe ori apoi a spus ca ma iubeste, iar a doua zi dupa asta l-am sunat sa iasa pe afara si a zis ca nu poate, iar a 3 zi m-am intalnit cu el si nici macar nu m-a bagat in seama crying. Va rog un sfat ceva dau funda!

Răspuns Câştigător
| CristinaMariaGG a răspuns:

Si tu chiar l-ai crezut ca te iubeste? Asa sunt unii baieti, azi da maine nu. Fi indiferenta si tu la un mom. dat se va intoarce roata si pentru el.

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Nu merită efortul tău. Ignoră-l happy
O zi bună!

| EmoPikachu a răspuns:

OHHH! Draga stiu cum te simti asa sunt baietii nu ii baga in seama pe cei rai!
In decursul a catorva zile nu il baga in seama apoi el va fi topit dupa tine, apoi spune despre ce e vorba si sunt sigura ca va intelege!

| Simandicoasa explică (pentru EmoPikachu):

Nici macar nu ne mai bagam inseama de atuci decat buna

| Asiris23 a răspuns:

Esti proasta. straight face laughing))